stempel-ik-wil-m-roze-zonder-wit

Ingeschreven!

Hoe nu verder?

De basisschool ontvangt zo snel mogelijk een overzicht van de aangemelde leerlingen. In de periode daarna vinden de gesprekken plaats tussen de docent van groep 8 en de intaker van het Willem over alle aangemelde leerlingen. Op grond van alle gegevens neemt de toelatingscommissie van het Willem van Oranje College een besluit over de plaatsing. Uiterlijk 8 mei 2018 sturen we een brief met de uitslag over toelating en plaatsing naar ouders en basisscholen.

Kennismakingsmiddag en -avond

Dinsdag 12 juni 2018 is er een kennismakingsmiddag voor onze toekomstige brugklasleerlingen. Zij leren die middag hun nieuwe klasgenoten en hun mentor kennen. De middag begint om 13.45 uur.

Op dinsdagavond 12 juni 2018 is er om 19.30 uur een voorlichtingsavond voor de ouders/verzorgers van onze nieuwe brugklasleerlingen.

Hebt u vragen of opmerkingen? Neem dan contact met ons op.