Ingeschreven!

Hoe nu verder?

De basisschool ontvangt zo snel mogelijk een overzicht van de aangemelde leerlingen. In de periode daarna is er indien nodig contact tussen de docent van groep 8 en de intakers van Willem over de aangemelde leerlingen. De toelatingscommissie van het Willem van Oranje College stuurt uiterlijk 8 mei 2018 een brief met de uitslag over toelating en plaatsing naar ouders en basisscholen. De warme overdracht vindt plaats vóór de zomervakantie.

Kennismakingsmiddag en -avond

Dinsdag 12 juni 2018 is er een kennismakingsmiddag voor onze toekomstige brugklasleerlingen. Zij leren die middag hun nieuwe klasgenoten en hun mentor kennen. De middag begint om 13.45 uur.

Op dinsdagavond 12 juni 2018 is er om 19.30 uur een voorlichtingsavond voor de ouders/verzorgers van onze nieuwe brugklasleerlingen.

Hebt u vragen of opmerkingen? Neem dan contact met ons op.